Hakkımızda

Eymen Mobil Asansör firmamızı kuran Baki Canözü, yaklaşık 20 yıl Ulusoy şirketinde uluslararası tır şoförü olarak çalışmış ve bu kapsamda yaklaşık Avrupa’dan Asya’ya geniş bir coğrafyada yaklaşık 50 ülkeye nakliye işi gerçekleştirmiş, bu ülkeleri gezip görme imkanı olmuştur. 2011 yılında Ulusoy’dan emekli olmuştur. Emekli olduktan sonra da yaklaşık 3 yıl kadar Kaytrans firmasında yine uluslar arası tır şoförü olarak çalışmıştır. Yine yurt içinde nakliye sektöründe bir takım işler gerçekleştirmiştir.

Baki Canözü, nakliye işindeki yılların verdiği birikimle Eymen Mobil Asansör firmasını Haziran-2018’de kurmuştur. Gümüşhane-Eymen Mobil Asansör, Gümüşhane il ve ilçeleri (Kelkit, Torul, Şiran) başta olmak üzere Bayburt ve Erzincan illerinde kiralık mobil asansör hizmeti verme amacıyla kurulmuş bir firmadır.

Firma olarak Gümüşhane’yi merkeze almamızın temel sebebi, Gümüşhane’nin son yıllarda çok hızlı büyümesi ve bu büyüme eğiliminin devam etmesine olan inancımızdır. Ayrıca Gümüşhane’de mobil asansör hizmetini verebilecek kurumsal niteliğe sahip bir firmanın bulunmaması nedeniyle şehrimizdeki  bu eksikliği giderme adına firmamızı Gümüşhane merkezli olarak konumlandırdık.

Gümüşhane’deki mobil asansör hususunda yetkin firma eksikliği, vatandaşlarımızın yüksek katlara çıkarmak istedikleri her türlü eşya açısından büyük bir problem teşkil etmekteydi. Ayrıca evden eve nakliye sırasında hem vatandaşlarımızın hem de evden eve nakliye firmalarının fazlaca emek harcamasına ve zaman kaybetmesine sebep olabilmekteydi. Bunların yanı sıra yapımı süren inşaatlarda gerekli malzemelerin yüksek katlara çıkarılması da çok zor şartlar altında tecelli etmekte ve bilhassa inşaatların tamamlanma süreleri uzayabilmekteydi.

Gümüşhane-Eymen Mobil Asansör olarak, şehrimiz Gümüşhane’de tüm bu sorunları çözebilme amacıyla yola çıktık. Bu doğrultuda Güney Kore’den sipariş etmiş olduğumuz Horyong PE-450 2018 model mobil asansörü Gümüşhane’de değerli vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş bulunmaktayız.